Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Ви вирішили зайнятися бодібілдінгом, але не знаєте, з чого почати і яких правил варто дотримуватися...

Отже, перед походом в тренажерний зал ви повинні чітко поставити перед собою завдання, а саме з якою ялиною ви туди йдете: можливо, вам хотілося б набрати м'язову масу, збільшити вашу силу або ж просто скинути зайву і не потрібний вам вагу. Безумовно, спочатку вам не потрібно напружуватися як важкими вагами, так і постійними навантаженнями на одну і ту ж групу м'язів. Спочатку спробуйте обмежити себе походами в тренажерний зал до однієї години протягом двох - трьох днів в тиждень, при цьому, не намагаючись особливо напружувати ваші м'язи, а просто дати їм відчути що, власне, від них вимагається.

Після регулярного місячного відвідування тренажерного залу ви можете не приймати значно більшу кількість походів в зал і час перебування там, а також спробувати дати м'язам навантаження більше тієї, що ви давали їм протягом місяця. Якщо ж ви все -таки перестаралися в своїх починаннях, а саме перевищили навантаження, на яку - то групу м'язів, внаслідок чого у вас з'явилися болі, то постарайтеся на кілька днів відмовитися на деякий час від тренувань, і після того як біль пройде перший час в тренажерному залі не навантажуйте недавно переутомлённую групу м'язів. До речі, поки ви відпочиваєте від тренувань з пошкодженою групою м'язів, ви можете почитати ту чи іншу літературу про бодібілдинг.

Що ж стосується харчування, то варто дотримуватися наступних установок: перше це якраз те, що ви повинні вживати продукти, в яких немає порожніх калорій, які несуть за собою утворення жирових відкладень, які, безсумнівно, повинен уникати не тільки бодібілдер. Тепер, що стосується другого: ви повинні чітко знати зі своїх власних міркувань або з рекомендацій дієтолога чого і скільки вам потрібно (підкреслюю неможна, а потрібно) з'їсти.
Ось власне і все що повинен знати початківець спортсмен, який вибрав бодібілдинг про те як він повинен займатися і чим він повинен харчуватися.