Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Всім любителям і професіоналам знайоме таке слово, як травма. І не рідко з нею стикається майже кожен серйозно займається бодібілдер. Особливо травми трапляються тоді, коли ви досягаєте хороших результатів у тренінгу. Будь-яка травма може вас на довго вибити з вашого тренувального режиму. Тому, я хочу вам сказати, що краще їй запобігти, ніж потім лікувати. Для цього, я вам дам деякі поради щодо причин викликають травми і їх запобіганню.

  1. зниження пильності на тренуванні (недбале ставлення до роботи з залізом).
  2. недостатня розминка перед основним тренуванням (в тому числі і недолік розминок підходів).
  3. збільшення обтяження не під силу (коли вам здається, що все вийде, потягну через силу).
  4. тренінг через біль (коли ви відчуваєте, що трохи болить якась м'яз або суглоб, але ігноруєте це і тягніть вага як і раніше).
  5. порушення техніки виконання вправи (виконати вправу аби як, тільки б витягнути вага).

Це основні порушення, які можуть призвести до серйозних травм.

Запобігання травм в Бодібілдінг

Тепер поговоримо про те, як можна запобігти травми. Коли приходите в зал, будьте завжди пильні, не дивлячись на те, що ви робите. Присвятіть 10-15 хвилин хорошою розминці, щоб всі м'язи і сухожилля були добре розігріті. Так само, добре буде використовувати спеціальні разогревающие мазі (для спортсменів). Після цього, перед робітниками підходами, починайте з розминок вправ по 2 підходи з невеликою вагою обтяження. Так само, працюйте тільки з тим вагою, який складе 80% від вашого максимуму. Ніколи не недооцінюєте важливість правильної техніки виконання вправ. Будь-яка вправа виконується підконтрольне з правильною амплітудою руху. Якщо ви відчуваєте, що у вас болить якась м'яз або суглоб (зв'язка), відмовтеся від тренінгу на якийсь час, якщо біль не проходить, то вам варто звернутися до лікаря спортивному (або травматолога) і поки він не зробить свій висновок по вашій травмі (її серйозності), що не тренуйтеся.

Як ви бачите, поради прості і немає в них нічого складного, головне їх дотримуватися і тоді ви зможете максимально довго і продуктивно тренуватися в залі і домагатися хороших результатів.

Бажаю вам вдалого тренінгу без травм!