Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Багато людей мріють сідати на шпагат, але вони не знають, як правильно це зробити. Багато людей, сідаючи на шпагат, можуть травмувати свої пахові зв'язки, або інакше просто їх порвати. Існує безліч правил, як сісти на шпагат. Потрібно сідати плавно, без ривків. Багато хто думає, що зробити це можна швидко і легко. Але не варто робити поспішних висновків. Багато хто може сідати на поперечний шпагат, але не можуть сісти на поздовжній.

Даний розділ призначений для людей, кому потрібна розтяжка, спортсменів, та й просто людям, хто бажає сісти на шпагат. Але для нашого життя дане майстерність не дуже то й треба. Краще сходити в спортзал або в лісопарк і там побігати.

Для того, щоб почати роботу над шпагатом, треба зробити звичайну розминка протягом 5-7 хвилин.

Поздовжній шпагат

Для початку я вам розповім про поздовжній шпагат. Для початку потрібно зробити вправу для розігріву м'язів. Потім почати плавно висувати ногу вперед, поки не почнете відчувати розтягування м'язів в паховій області. Тепер можете таз опустити якнайнижче, і тримати протягом 10-20 секунд. Тепер витягніть ногу ще далі вперед, наскільки це можливо і тримайте 10-15 секунд. Руки можна використовувати як опору, щоб не завалитися в бік. Чим далі ви будете висувати стопу вперед, тим більше вона буде відриватися від підлоги. У міру того, як гнучкість у вас буде розвиватися, висувайте ногу вперед, як можна далі, також опускайте таз. Плечі намагайтеся тримати над тазовим поясом. Спину теж намагайтеся не згинати. Так потрібно протримати протягом 10-25 секунд, а потім повторити те ж саме на іншу сторону.

Навчання, як правильно сісти на шпагат, вимагає довгих тренувань і великого досвіду. Тому не потрібно перенапружувати себе, краще робити заняття щодня протягом 10-20 хвилин.

Поперечний шпагат

Тепер я можу розповісти про поперечний шпагат. На даний шпагат потрібно сідати з положення, стоячи, просто розводячи ноги в сторону. Ще не почнете відчувати розтягування в м'язах пахової області і стегон. Тепер пробуйте поступово, без ривків опускати тазову область вниз. Прийміть стійке положення, можна використовувати руки, як опори. Постарайтеся так простояти протягом 20-25 секунд. У міру того, як ви будете почувати поліпшення розтяжки, ви можете збільшувати відстань між ніг, за рахунок їх розведення на більшу відстань, кожен раз опускайте таз все нижче і нижче, поки не отримаєте бажаного ефекту. Коли ви будете опускати таз, то дивіться, що обидві ступні ніг, були спрямовані вгору, а п'яти щоб були притиснуті до підлоги. Тримати таку розтяжку треба протягом 15-20 секунд. І після того, як тіло звикне до даної навантаженні, слід опускати таз трохи нижче.

Дивіться! Головне, щоб ваші зв'язки і м'язи не перерастянулісь.

Удачі у виконанні шпагату.