Тендерна система: переваги та недоліки

Тендерна система поступово стала дуже популярною і поширеною. Якщо перший час у вас могло не виникати реального шансу перетворити її в щось корисне, то тепер складно знайти компанію, яка до сих пір скептично ставиться до можливості отримати великого замовника за допомогою тендера. Факт є факт, щороку все більше компаній починають відкрито працювати через тендери, що вже саме по собі говорить про те, що даний варіант користується попитом серед підприємців. Причому тут мова не йде про якісь конкретні рівні підприємців. На порталі державних закупівель Прозорро можна знайти масу різних тендерів, серед яких є як рекордно великі, так і дуже маленькі замовлення.

Саме це і призвело до популярності тендерів, так що цей пункт можна сміливо записувати в число базових переваг. Звучати він може в такий спосіб: тендерна система дозволяє компаніям різного рівня знайти підходящі їм замовлення. Так як серед тендерів завжди є шанс підшукати щось привабливе саме для вас, то це говорить про те, що ви реально зможете отримати від цього напрямку належний відгук. Якщо ви тільки зараз вирішили випробувати тендерну систему на собі, то можна відразу ж пройти реєстрацію і приступити до активних дій. Якщо ви ще не знали, то на порталі Прозорро можна зареєструватися тільки через акредитовані майданчики, що надають таку можливість. Прикладом такого майданчика може бути цей sale.uub.com.ua. Тут у вас буде шанс знайти все необхідне для того, щоб стати частиною тендера.

Ще однією базовою перевагою тендера є той факт, що вони завжди проводяться повністю відкрито. Це говорить про те, що державні організації позбавлені шансу на використання якихось корупційних методів, так що вся діяльність на майданчику носить прозорий характер. Саме завдяки цьому факту, даний портал і отримав свою назву. Якщо ви хочете допомогти в боротьбі з корупцією, то робіть угоди через даний портал. Це дасть вам можливість внести свій внесок у вирішення даної проблеми. Уже зараз цифри говорять про те, що вдалося в значній мірі заощадити гроші з державного бюджету. Це говорить про те, що раніше всі ці мільярди йшли по кишеням чиновників, так що робота безумовно ведеться в правильному напрямку.

Додатковою перевагою порталу Прозорро буде те, що за всіма угодами можна спостерігати в режимі реального часу. Плюс до всього в базі даних є спеціальний архів, так що якщо ви сумніваєтеся в чесності проведення того чи іншого тендера, то можна просто скористатися базою даних і підняти цікаву для вас інформацію. У підсумку це дозволяє контролювати угоди куди більш пильно, адже за процесом можуть спостерігати не тільки спеціально підготовлені органи, а й звичайні учасники тендерів, які знають цю систему зсередини.

Також тендери дозволяють нам досягти певного прогресу в області економіки, так як багато компаній постійно можуть нормально конкурувати між собою за право отримати те чи інше замовлення. Це рухає всю економіку країни в потрібному напрямку, так як саме конкуренцію і прийнято вважати двигуном прогресу. Більш детально про тендери, а також про деякі нові можливості, які незабаром будуть доступні на порталі, ви можете дізнатися на сайті https://sale.uub.com.ua/filter/land-parcel. Цікавою є саме сфера покупки сільськогосподарської землі, що найближчим часом буде реалізована через портал Прозорро.

Незважаючи на таку велику кількість переваг, тут все ж не обійшлося без деяких недоліків, які криються в основному в тому, що деякі компанії почали шукати шляхи обходу алгоритмів роботи даного порталу. Проте, вдається це з кожним разом все рідше і рідше.