Електронний майданчик по здійсненню аукціонів і тендерів

Офіційний домен Прозорро (програма Prozorro) – це система автоматизованих аукціонів в Україні, торговельний майданчик для комерційних угод, де здійснюються аукціони і безкоштовні інтернет-торги – електронні аукціони з продажу земельних ділянок, нерухомості, які належали приватним особам або державі, металу, транспортних засобів організацій, компаній, які стали банкрутами, на території України, а також можна брати участь в конкурентних торгах, в процесі яких вибирають постачальників товарів і послуг з будівництва, відшукати інші цікаві товари.

Процес продажу лотів від українських підприємств проводиться за участю юридичного супроводу, тому брати участь в інтернет-аукціонах, торгах, онлайн тендерах від комерційної майданчики, програми Prozorro за допомогою тендерного домену Української універсальної біржі – це не тільки економічно вигідно, але і з відсутністю ризиків, до того ж, процедуру можна проводити в режимі реального часу. 

Загальнодоступні торги і конкурентні діалоги

На майданчику тендерів УУБ передбачено безплатний перелік актуальних на даний час електронних аукціонів, офіційних онлайн-торгів, тендерів, які проводяться по всій Україні. Кожній людині зрозуміла система переміщення по сайту дає можливість забезпечити легкий пошуку по базі, а детальна інформація про кожен лот від Prozorro – відшукувати найприйнятніші програми, до того ж, існує інтернет-карта, де можна побачити точне місцезнаходження земельного наділу, нерухомого майна. Тендер – це можливість придбання або реалізації власності, товару. В Україні система тендерів збуту товару реалізована за допомогою 2 процедур:

 1. Загальнодоступні торги по збуту товарів (метал, нерухома власність, автомобілі ті інше) – найбільш затребувана система комерційних продажів, де мають право брати участь усі бажаючі, а точніше особи фізичні та юридичні – для цієї мети потрібен запит.
 2. Конкурентні діалоги – обговорення між учасниками, в процесі яких учасники встановлюють характеристики послуг, товарів, включаючи оціночну ціну виставленого лота – нерідко подібна форма застосовується при реалізації наукових досліджень.

Ознайомитися з усією інформацією про тендер або аукціоні, торги власністю від торгового майданчика Прозорро.Продажі де ви берете участь, можливо в персональному кабінеті (профіль) на сайті Української універсальної біржі – для цього навіть немає необхідності завантажувати якісь програми.

Гарантовано справедливі торги

Партнерство з УУБ завжди обов’язково справедливе і відкрите – без закритих платежів і необґрунтованої додаткової добавленої вартості. На домені УУБ вся необхідна інформація у відкритому доступі – з нею варто познайомитися до того, як направити заявку на участь в тих чи інших аукціонах:

 • стартова ціна; 
 • крок підвищення ціни; 
 • обсяг страхового внеску; 
 • правила придбання або передачі в оренду.

Інформація, а також детальний опис пропозицій передбачені у кожному лоті. Якщо у вас в планах є придбання авто, то в обов’язковому порядку буде видно не лише марку обраного автомобіля, його модель, номери, але і показано, чи існують які-небудь ушкодження і поломки. 

Щодо земельних ділянок, то ви будете точно інформовані про його загальному розмірі, розташуванні, цільове призначення даного наділу. Це саме можна сказати і про нерухоме майно, інше майно. Неприпустимі закриті схеми – все максимально відкрито. 

По сайту розроблено досить зручне переміщення, тому без зусиль можна відшукати потрібний товар за виставленими фільтрам. З цією метою ви до того ж можете використовувати міста, де вас цікавить придбання товарів або послуги. Всі дані відкриті для користувачів.

Як придбати земельну ділянку на УУБ

Земельні аукціони вже проводяться на українській території з липня 2021 року. Раніше реалізовувати ділянку землі не представляється можливим через функціонуюче вето. Більшість громадян України очікували внесення змін в законодавчу базу. 

Якщо відбудеться невиконання пунктів правил відкритих торгів, то це відразу стане схильне розголосу. Важливим плюсом таких тендерів є те, що ділянку землі https://sale.uub.com.ua/news/yak-kupyty-zemelqnu-dilyanku-na-aukcioni-dp-prozorro-prodazhi можна продати за значно високою ціною. Зареєструвати на продаж земельну ділянку є можливість негайно. Для цього потрібно виконати реєстраційні кроки на одному портал Української універсальної біржі. 

Для покупки ділянки на порталі УУБ потрібно зробити написані нижче пункти: 

 1. Вибрати зі списку землю; 
 2. Зробити свою ставку на вподобаний лот; 
 3. Поступово збільшувати грошову ставку; 
 4. Стати переможцем; 
 5. Підписати документи. 

 Якщо аукціон не відбудуться через недотримання законів, то призначається друга дата по цьому лоту.